Bez kompromisu
Trudno jest być chrześcijaninem. Trudno jest być katolikiem. Takim prawdziwym. Radykalnym i bez kompromisów. Gorącym na Słowo i zimnym na wszystko, co od Niego oddala. Nawet o milimetr. Dużo łatwiej jest być letnim. Niby wierzącym, ale nie praktykującym. Niby słuchającym…
Tacy sami
Lubicie pielgrzymki? Nie mam na myśli samego wyjazdu i zwiedzania pięknych i świętych miejsc, ale tego wspólnego podróżowania i spędzania z obcymi ludźmi w jednym autobusie wielu godzin, a czasami nawet dni. Przed wyjazdem pragniecie przeżyć ten czas wyjątkowo ale tuż przed…

Najnowsze komentarze