O mnie

Szczęść Boże! 🙂

Mam na imię Ela i kawałek dobrego życia za sobą.

Będę próbowała opisać tutaj to, co jest dla mnie szczególnie ważne. Raz lepiej, raz gorzej, dlatego wszystkich Was proszę o wyrozumiałość.

W Wasze ręce oddaję historie, które przeżyło moje serce. Albo które przeżyły serca bliskich mi osób, przyjaciół, znajomych lub ich znajomych. Historie usłyszane, przeczytane lub zwyczajnie zainspirowane Słowem. Słowem, które niesie nadzieję. I miłość. I wiarę. I które sprawia, że nasze życie, wbrew tym wszystkim naszym niedoskonałościom, ułomnościom, żalom, rozterkom, upadkom i niespełnionym marzeniom, staje się po prostu dobre. Słowem, które pomaga przyjąć Jego wolę. I staje się w naszym życiu Jego życiem. Życiem, które prowadzi, ubogaca i umacnia nasze.

Jestem mamą Łukasza, prawie 15-letniego wspaniałego młodego człowieka, którym dobry Bóg pobłogosławił moje życie.

foto 056

Naszą historię poznacie tutaj: https://faith-and-love.blog.deon.pl/2013/08/26/moc-wstawiennicza-sw-patrona/

Wiara stanowi najwyższą wartość w naszym życiu. Jest naszym chlebem powszednim. Jest powietrzem. Jest bezcenną perłą nadającą sens wszystkiemu, co spotyka nas od świtu do nocy.

Lubimy górskie wędrówki, Bałtyk, jazdę na rowerze, pływanie, książki i dobry film. Staramy się żyć Ewangelią i codziennie, przynajmniej raz w ciągu dnia, wieczorem, zjednoczyć się we wspólnej modlitwie. Bo gdzie dwóch albo trzech… tam siła i moc!

Pozdrawiamy Was wszystkich gorąco i witamy w naszych skromnych progach 🙂

Niech Bóg Was błogosławi i rozpromienia nad Wami Swoje oblicze.

Ela ♥

 

P.S. Niektóre zdjęcia znajdujące się w miniaturkach moich tekstów znalezione zostały przeze mnie w głębinach internetowego oceanu. Jeśli rościcie do nich prawa, dajcie mi proszę natychmiast znać, a ja usunę je niezwłocznie.

2 komentarze

  1. Seweryn Krzysztof Topczewski
    Seweryn Krzysztof Topczewski · 27 sierpnia, 2013 at 10:08:44 · →

    Bogu Niech Będą Dzięki za Jego wielką miłość. Amen.

  2. wiaczewska
    wiaczewska · 5 lutego, 2015 at 12:47:57 · →

    Zdjęcie zrobione w jednym z piękniejszych miejsc w naszym kraju !

Leave a Reply

Przejdź do paska narzędzi